Nokia 220 I RI

Shitet nga: 1234 28 Nën 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Eshte prodhim i 2014
Ka bluetooth, vend per karte memorje, kamera.
eshte vetem 5 dite i perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi. Shoqerohet me kutine e vete me karikues dhe kufje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim