Nokia 208 dual sim

Shitet nga: Ani 18 Qer 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 LEK

Komuna: Tiranë
Nokia 208 dual sim.Telefon i ri ne kuti.Nuk eshte ndezur ende.Me te gjithe aksesoret. Camepa, mp3,wma, bluetooth, nokia slam, internet 3.5G, micro sim, video streaming & playback, 4.5 ore bisede dhe deri ne 20 dite autonomi. ekrani 2.4 inc. micro sd support deri ne 32 giga
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim