Nexus 7 (2013)

Shitet nga: reno 24 Nën 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet tablet nexus 7 versioni i fundit ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje
Tableti ka 2 jave i perdorur shume i shpejte dhe me updat-in e fundit te google ANdroid L (lollipop)
Per me shume specifikime i gjeni ne linkun e meposhtem

http://www.gsmarena.com/asus_google_nexus_7_(2013)-5600.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim