Nexus 5

Shitet nga: Andi Celaj 10 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte si i ri, pa asnje demtim dhe gervishtje. Ne cmim perfshihet karikuesi wireless si dhe kapaket mbrojtes origjinal Nexus 5.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim