Nexus 4 16GB I zi

Shitet nga: Arben Drakaj 01 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte i perdorur prej nje viti. Eshte ne gjendje te mire pervec disa gervishtjeve te vogla nga mrapa dhe nje te lehte ne ekran. Ka me memori 16 GB dhe funksionon shume mire dhe shpejt. Deshiroj ta shes sepse me kane bere dhurat nje telefon tjeter. Telefoni vjen se bashku me kutine dhe karikus.
Per cdo pyetje me kontaktoni te emaili: arbendrakaj@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim