NEXUS 5 - 16GB

Shitet nga: Elis 17 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 LEK

Komuna: Tiranë
Nexus 5, ngjyrë të zezë, gjendja shumë e mirë shumë "set mbulon dhe filmave të reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim