Motorola Droid Razr M i perdorur

Shitet nga: indrit 12 Maj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Motorola Razr M , origjinal i operatorit Verizon por i zhbllokuar. Ka ekran 4.3, 16gb memorje 1gb ram kamera 8mp... Kam disa ne gjendje...Ngjyre te zi dhe te bardhe. Me karikues dhe fishe. Telefon shume i bukur me material kevlar. Per me shume info vizitoni faqen e internetit:

http://www.gsmarena.com/motorola_droid_razr_m-4973.php

Cmimi 15000 leke

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim