Motorola

Shitet nga: adi 20 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
motorola razr i i bardhe camera 8mp 8gb 1ram ne gjendje te mire program android version 4.1.2 shitet 130mij leke ose nderrohet shtoj dhe leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim