Moto G

Shitet nga: dori 21 Qer 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Motorola G. Motorola tashme nje kompani e blere nga Google sjell smartphone me te ri ne treg. Duke qene se telefoni ka dale nga kompania e njhur Google ka te gjithe suportin e nevojshem per ta bere ate nje nga telefonat celuare me te mire te momentit me versionin me te fundit te android 4.4.2. Ekrani : IPS LCD capacitive touchscreen, 720 x 1280 pixels, 4.5 inches Cpu : Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 1 Gb Ram. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire pune,i blere ne kuti dhe i perdorur vetem per nje jave, Telefoni eshte i pajisur me mbrojtese per ekranin. Telefoni eshte bashke me kutine dhe dhe aksesoret origjinal. Shitet per arsye se me erdhi tel tjeter. Specifikime te tjera mun ti shihni ketu : http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g-5831.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim