MOTOROLA XT890

Shitet nga: Motorola 01 Nën 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Motorola RAZR i XT890 Ekran 4'3 Cornilla glass, xham antigervishtje Procesor INTEL INSIDE 2GHZ RAM 1GO 8GO MEMORJE CEL + MEMORY CARD Kapak me FIBER KEVLAR shume rezistues Android Jelly Bean 4.2.1 pritet versioni KitKat 4.4 per kte model Razr i Internet H+ Aparat Foto 8MP + Aparat Foto Videokonferenc Celulare ne gjendje shume te mire dhe shume i shpejt me Intel Inside Per me shume info kontaktoni ne tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim