M-Horse Smartphone

Shitet nga: Dorian 16 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Celi eshte akull i ri ,vetem 2 dite i perdorur shitet per arsye se kam blere tjeter. Shoqeruar dhe me mbrojtese per ekranin.
Sistem operimi : Android 4.2.2

Procesori : Dual – Core 1.2 Ghz

RAM 512 Mb , Memorie 4 Gb ( suporton memorie te jashtme deri ne 16 Gb )

Rezolucioni i ekranit : 854 x 480 FWVGA Capacitive TFT Touch Screen 5.5 inch

Kamera kryesore : 3 – 5 Mgpx ( Interpolation )

Kamera perpara : 2 Mgpx

Bateria : 2800 mAh

Wi-Fi , 3G , GPS , G-Sensor , Light Sensor , LED Sensor , FM , Bluetooth , Dual SIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim