Lg me touch dhe tastier 25eu i disk

Shitet nga: Eri 29 Tet 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni esht ne gjendje shum te mir pune shite per arsye mosperdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim