Lg Gptimus G

Shitet nga: Lg Optimus G 09 Dhj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
CELULARI ESHTE I RRI PRODUKT 100% ORIGJINAL... Super celular me nje dizenjo fantastike dhe me parametra shume te larta per te instaluar cdo lloj aplikacioni, POR KA EDHE NJE KAMER FANTASTIKE... - Memorje e brendshme: 32GB - CPU: Quad Core 1.5GHz Krait - RAM: 2 GB - Kamera 13 MP HD - Video 13 MP HD - Ekrani: 4.7" True HD-IPS + Corning Gorill glass 2 - OS: Android 4.1.1 Jelly Bean - Sensor Accelerometer, gyro, proximity, compass etj Ofrohet me gjithe aksesoret: - Karikues, - Kabell usb - Kufje - Kuti CELULARI NDODHET NE TIRANE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim