Lg Gptimus G

Shitet nga: Lg Optimus G 20 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
CELULARI ESHTE I RRI PRODUKT 100% ORIGJINAL...
Super celular me nje dizenjo fantastike dhe me parametra shume te larta per te instaluar cdo lloj aplikacioni, POR KA EDHE NJE KAMER FANTASTIKE...

- Memorje e brendshme: 32GB
- CPU: Quad Core 1.5GHz Krait
- RAM: 2 GB
- Kamera 13 MP HD
- Video 13 MP HD
- Ekrani: 4.7" True HD-IPS +
Corning Gorill glass 2
- OS: Android 4.1.1 Jelly Bean
- Sensor Accelerometer, gyro, proximity, compass etj


Ofrohet me gjithe aksesoret:
- Karikues,
- Kabell usb
- Kufje
- Kuti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim