Lg Gptimus G

Shitet nga: Lg Optimus G 19 Nën 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Tiranë
CELULARI ESHTE I RRI PRODUKT 100% ORIGJINAL... Super celular me nje dizenjo fantastike dhe me parametra shume te larta per te instaluar cdo lloj aplikacioni. Ka dhe nje kamer fantastike ... - -Memorje e brendshme: 32GB - -CPU: Quad Core 1.5GHz Krait - -RAM: 2 GB - -Kamera 13 MP HD - -Video 13 MP HD - -Ekrani: 4.7" True HD-IPS + Corning Gorilla Glass 2 - -OS: Android 4.1.1 Jelly Bean - -Sensor Accelerometer, gyro, proximity, compass etj

Ofrohet me gjithe aksesoret:
- Karikues,
- Kabell usb
- Kufje
- Kuti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim