Lg G2 i zi 32GB ne gjendje perfekte

Shitet nga: indrit 19 Tet 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Lg G2 i zi i sapoardhur nga amerika, origjinal i operatorit T-Mobile USA por i zhbllokuar. Eshte nje nga telefonat me te bukur dhe me te fuqishem te momentit me processor Snapdragon 800, 2gb ram, memorje 32gb, kamera 13mp dhe ekran 5.2" full hd...Ne cmim perfshihet telefoni dhe nje karikues dhe fishe.Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen e internetit:

http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

Cmimi 230euro

Tel. : 0692568088
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim