Lg 3d optimus max p720

Shitet nga: lg 08 Nën 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
lg 3d optimus max p720 ne gjendje shum te mire dual core 1.2 1gb ram foto 2d dhe 3d etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim