Lenovo s660 3 dit bateri ose nderrohet

Shitet nga: lenovo 26 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: S660
Lenovo s660 ne gjendje te shkelqyer me bateri 3000 mAh mban dy dite. Tel eshte me dy karta dhe prodhim origjinal i Lenovos. Ekrani 4.7 inch, quad core 1.3 ghz me Ram 1 gb Rom 8 gb dhe camera 8MP. Android 4.4.2. Shoqerohet me karikuesin origjinal dhe mbrojtese gome. cmimi 110 euro. Mund te nderrohet

Cel. : 0682659453
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim