Lenovo vibe x s960

Shitet nga: lenovo 25 Nën 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pershendetje!
Shitet lenovo vibe x s 960 i ri ne kuti i zhbllokuar per te
Gjitha kartat me procesor quadcore 1.5 ghz dhe 2 gb ram.smartphoni esht shume i bukur me dizenjim fantastik shume i holle me ngjyra shume te bukura dhe kamera 13 mp dhe sekondare 5 mp...gjendja perfekte ne kuti me gjith aksesoret perkates si dhe kase mbrojtese mbrapa dhe qese plastike mbrojtese perpara. eshte i mundur ndrimi me TABLET samsung galaxy note 8 inch duke shtuar leke nga ana ime

Cmimi i fundit 23500 leke i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim