Landvo l900 (pamja e jashtme si galaxy s5)

Shitet nga: Landvo 16 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni esht ne gjendje shum te mire vetem 1 muaj i perdorur, me mbrojtese ekrani dhe kase. Ne kuti perfshihet telefoni bashk me mbrojtese kufje karikues + fisha e kompjuterit.
LANDVO-L900
Chipset: MTK6582M Quad Core 1.3GHz
Display: 5.0 inch QHD 960 * 540 IPS LCD
Memory: RAM 1GB + ROM 4GB , T-Flash card,Max 64GB
Camera: 5 mgpxl mbrapa dhe 2 mgpxl para
OS: Android 4.2
Frequency(MHz): GSM 850/900/1800/1900 WCDMA 850/2100
Battery: 1900mAH
Sim card: Dual card dual standby
Color: i bardh
Ultra-thin, only 8.4mm thickness
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim