Lg G2 16gb

Shitet nga: ani 20 Nën 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
shitet lg g2 16 gb. i mbajtur me case dhe mbrojtse xhami qekur eshte blere. nuk esht hapur as1her
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim