LG P895 25gb

Shitet nga: eni 25 Sht 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 LEK

Komuna: Tiranë
LG P895 25 gb.... ne gjendje shum te mir ... eshte i bleere ne qese...ka vetem dy muaj perdorim..dhe eshte i perdorur nga nje femer ... eshte i mirmbajtur...ka kamera shum te mir 8 mega pixel...me krikuesin e vet...ka dhe nji mbrojtese shtes gjithashtu dhe qese...eshte afersisht sa nji tablet e vogel...por me shum per celular.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim