LG Optimus LTE2 LG-F160 2GB DDR2 RAM HD IPS LCD ..

Shitet nga: smartel 01 Sht 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte ne gjendje shum te mire dhe shume i shpejte. si me qene samsung galaxy s4!

specifikimet e plota jane tek linku
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_lte2-4739.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim