LG OPTIMUS L70

Shitet nga: Mario 12 Tet 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
LG OPTIMUS L70 I RI NE KUTI ME TE GJITHE AKSESORET E TIJ 4GB MEMORIA E BRENDSHME DUALCORE PROCESORI 1.2GHZ 1GB RAMI 5MP KAMERA DHE KAMER PARA PER SKYPE ANDROID KITKAT 4.4.2 EKRANI 480 X 800 PIXEL 4.5 INC BATERIA 2100mAh MBAN ME SHUME SE NJE DITE MADJE EDHE DY SIPAS KOMENTEVE QE LEXOVA KE GSMARENA MBI KETE TELEFON ISHTE I PELQYER. CMIMI SHUM I FAVORSHEM POR I PADISKUTUESHEM. JU LUTEM JO TELEFONATA PER DISKUTIM TE CMIMIT NUK E JAP ABSOLUTISHT ME PAK SE KAQ PASI ESHTE I RI NE KUTI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim