LG Nexus 4

Shitet nga: Xhadi 06 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten LG Nexus 4 ne gjendje shume te mire, telefonat jane te zhbllokuar dhe mund te perdoren me cdo lloj karte.
Telefonat shoqerohen me karikues, fotot e meposhtme jane te telefonave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim