LG Nexus 4 16GB Factory Unlocked

Shitet nga: Nex 06 Nën 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje te mire dhe i zhbllokuar per te gjitha kartat.
Android 4.4.4
Aksesore: Karikues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim