LG Nexus 4 "I RI"

Shitet nga: Geni 12 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

205 EUR

Komuna: Tiranë
Telefoni eshte i **RI** i sapo ardhur me kamera 8 mega pixels dhe sistem Android 4.4.2.

Ky celular eshte origjinal me te gjithe aksesoret dhe kutine.

Procesor: Quad-core 1.5 GHz Krait, Qualcomm MDM9615/APQ8064
Memorje e brendshme : 16 GB
Ram: 2 GB
GPU: Adreno 320
Ekrani : 4.7 inches Corning Gorilla Glass 2
Memorje e zgjerueshme: Jo
Ngjyra: i Zi
Android Version:4.4.2

Celulari eshte i njejte me fotot me poshte.

3 Muaj Garanci per difektet e fabrikes ( Nuk perfshihen demtimet e kryera nga keqperdorimi.) 1 Vit garanci ne cdo pike te autorizuar LG ne bote.

Per cdo informacion ju lutem kontaktoni ne: 0693247603
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim