LG Nexus 4. Android 5 Lolipop. Fotot jane origji..

Shitet nga: Sokol 19 Nën 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Per shitje LG Nexus 4, ngjyre e zeze, 8G.
Celulari eshte blere nga Google Store, dhe eshte perdorur me mbrojtese ekrani (para dhe mbrapa)si dhe me cover prej gome qe mbulon cepat, qe diten e pare te perdorimit, keshtu qe nuk ka asnje gervishtje ne asnje pjese. Mbrapa ka akoma qesen origjinale me numrin IMEI te stampuar.Celulari eshte FACTORY UNLOCKED.
Gjithashtu e ruajtur eshte edhe kutia origjinale e celularit sic ka ardhur nga Google.
Para 2 ditesh ka marre update e fundit nga Google, qe eshte Android 5 Lolipop.
Bateria eshte ne gjendje te perkryer, i gatshem per cdo lloj prove nga blersi.
Individ dhe jo tregtar..

SPECIFIKIMET :
http://www.gsmarena.com/lg_nexus_4_e960-5048.php
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim