LG Gpro E988

Shitet nga: Enri 12 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet LG Gpro E988 ne gjendje shume te mire.

Ngjyra: e bardhe
Ekrani: 5.5 inch
Kamera: 13 MP
Cpu: Qualcomm Snapdragon™ 1.7 GHz Quad-Core 600 Processor
Ram: 2GB
Bateria: 3140 MA

Me karikues dhe kufje origjinale.

Eshte vetem per shitje jo nderrim.

Te interesuarit te kontaktojne nepermjet emailit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim