LG G3 32gb 3gb ram gri

Shitet nga: indrit 19 Tet 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shes LG G3 Gri i perdorur por ne gjendje perfekte, me memorje 32gb dhe 3gb ram.I sapo ardhur nga USA i operatorit At&t por i zhbllokuar..Telefoni i pare ne bote me ekran QHD...Per me shume info mbi telefonin vizitoni faqen ne internet:

http://www.gsmarena.com/lg_g3-6294.php

Cmimi 400euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim