LG G3 32 Gb 3Gb Ram + Quick Circle Case

Shitet nga: Bledi 13 Nën 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet LG G3 i ardhur nga USA + Cover origjinal Quick Circle Case me Wireless Charging
Display : True HD-IPS 1440 x 2560 pixels, 5.5 inches
Memory : 32 GB, 3 GB RAM
Camera : 13 MP, 4160 x 3120 pixels
Cpu : Quad-core 2.5 GHz Krait 400
Network : 4G LTE
Battery : 3000 Mah
Telefoni eshte i perdorur dhe pa asnje shenje perdorimi,eshte mbajtur me cover qe ne diten e pare te perdorimit.
CMIMI I PADISKUTUESHEM !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim