LG G3

Shitet nga: Mobile Arena 29 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

54 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes LG G3, 32 GB, RAM 3GB, ngjyre Gri e erret, i Ri . pa kuti dhe aksesore origjinal.

Cel. : 0692130019
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim