LG G2 32GB

Shitet nga: LG 06 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Tel eshte ne gjendje shume te mire,praktikisht pa asnje gervishtje ne ekran dhe ne pjesen e pasme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim