Kufje profesionale Sony MDR-ZX310

Shitet nga: geni 07 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes kufje profesionale per studio te markes Sony seria MDR-ZX310, kufje shume te mira per studio, DJ, ose edhe per perdorim te perditcem, per Ipod , Iphone , Mp3 etj. Super cilesi dhe kualitet zeri. Kufjet jane te reja ne kuti. Cmimi : 6000 lek. Cel : 0686419751 ose me shkruani ne fb : www.facebook.com/geniahd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim