Kerkoj samsung galaxy s4 gt i9500 prodhim dubai ..

Shitet nga: kleant 25 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoj toch + ekran per samsung galaxy s4 gt i9500 prodhim dubai me 4G
mjafton dhe te jet i djegur ne qark me duhet si telefon vetem per ekran dhe touch
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim