Kerkoj iphone 5 te zhbllokuar

Shitet nga: Enea 14 Sht 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kam iphone 4swhite 16gb i ardhur nga amerika i zhbllokuar fabrikisht ne gjendje shum te mire i mbajtur me cover dhe me qese.cmimi 210€ i padiskutueshem ose du ta nderroj me iphone 5 dhe vleften nga ana ime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim