Kellef Karikues per iPhone 4/4s

Shitet nga: A 25 Qer 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Kellefi punon shume mire, i mungon vetem pjesa e lartme por ajo nuk ka te bej fare me karikimin, ky kellef mund te perdoren per rruge te gjata ose nese nuk do te marresh karikues me vete kur eshte duke te mbaruar bateria vendos kellefin dhe je ne rregull. Kellefi eshte ai qe shihni ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim