KARIKUES PER IPHONE , SAMSUNG ETJ . (SOLAR CHARG..

Shitet nga: emiljan 14 Gsh 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK   5 000 LEK

Komuna: Tiranë
KARIKUES ME ENERGJI DIELLORE PER IPHONE , IPAD , SAMSUNG , HTC , NOKIA , SONY , GJITHASHTU KARIKON DHE FOTOKAMERA DHE VIDEOCAMERA .
KAPACITETI I BATERISE 50000 mah . PANELI DIELLOR 1.5 w .
PRODUKTI ESHTE I SAPOARDHUR I RI NE KUTI .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim