Ipod origjinal i perdorur ne gjendje te mire,

Shitet nga: Armando 01 Dhj 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
Ngjyre e zeze , 16 gb kapacitet, ofrohet bashke me kufjet dhe karikuesin origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim