Iphone6 gold clone i ri

Shitet nga: iphon6 01 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Tiranë
Iphoni 6 esht i ri ne kuti me karikus kufje dhe1 mbrojtese silikoni cmimi esht 155euro i diskutushem tel esht prodhim dubai 99% orgjinal 16 g memorie 1g ram camera 8 megapixel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim