Iphone

Shitet nga: Aldo 29 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Tiranë
Prsh shitet iphone 4s i zi ne gjendje shum te mir me te gjith aksesoret origjinal dhe me tre casa mbrojtese!Telefoni ndodhet jash shqiperie po ne daten 1 nentor vjen aty kush esht i interesuar te kontaktoj
Factory unlocked 32 gb!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim