Iphone 6

Shitet nga: Iphone 20 Dhj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Iphone 6 Space Grey. Telefoni ka ardhur nga jashte dhe eshte i paperdorur. I zhbllokuar me cfaredolloj karte. Vjen ne kuti me te gjithe aksesoret. Cmimi 800 $ i Padiskutueshem. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim