Iphone 6 Gold

Shitet nga: Klevi 02 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Tiranë
Shes disa Iphone 6 Gold Cmimi fiks 900 Euro . Iphonat jane akoma ne Amerike dhe do dergohen pas 1 ose 2 jave , Iphonat jane te qeskes ne kuti me te gjitha pajisjet qe i duhen 1 iphone . Kushti eshte ky duhet te paguani 100 euro ne fillim per garanci dhe pasi te keni marr iphone 800 euro Sepse duhet ta di sesa telefona te dergoj pasi kane 1 cmim te lart dhe sdua te mbeten stok . Garancia paguhet ne takim jo nepermjet internetit . Cdo gje transparente . Me posht do te keni foto te 1 Iphone 6 qe sapo e kam shitur . Per Kontakt ne fillim kontaktoni ne adresen time ne Facebook : https://www.facebook.com/klevi.abedinaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim