Iphone 6,16 gb,gold,480 euro

Shitet nga: Niku 31 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone ka nje dy shenja te vogla ne kase.Me kuti dhe aksesore.

Per kontakt ne:

kreshnikxhaxho@yahoo.com

Dhe ne facebook: https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim