Iphone 5s

Shitet nga: beni 01 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes iphone 5s 32giga i bardh ardhur nga amerika shum i paster thuajse si i ri shoqerohet me kutin dhe aksesoret origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim