Iphone 5s

Shitet nga: Nikolin 20 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

357 EUR

Komuna: Tiranë
Dua te shes iphone 5s eshte ne gjendje shume te mire pa asnje lloj gervishtje ,ekrani eshte i mbrojtur me qese ..iphone eshte ngjyre i bardhe eshte me garanci ..gjashte muaj i perdorur ..eshte i kompletuar me karikus orgjinal dhe kufje pothuajse te reja ..cmimi eshte i arsyeshem sps telefoni pothuajse eshte i ri .Per me shume me kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim