Iphone 5s

Shitet nga: geni 05 Tet 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Shes iphone 5s black space me te gjitha aksesoret, vetem 2 muj i perdorur esht pothujse i ri
i ardhur nga gjermania dhe punon me cdo lloj karte,
shitet per arsye mos perdorimi , cmimi 450 € i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim