Iphone 5s

Shitet nga: xhadi 11 Gsh 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Iphone 5s i zi ne gjendje shume te mire. factory unlocked.
Na ndiqni dhe ne facebook :
https://www.facebook.com/ElectronicList
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim