Iphone 5s

Shitet nga: Aldo 18 Maj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

510 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet iphone 5s shum pak i perdorur.
Ne gjendje perfekte.
Me karikusin dhe kufjet origjinale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim