Iphone 5s gold ne gjendje shum te mire

Shitet nga: Erlis 24 Tet 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Tiranë
Iphone 5s gold . Ne gjendje shume te mire . Me te gjith aksesoret dhe kutin . 375 €
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim